Kayıt

Kayıt İşlemleri Personel Bilgileri
Kayıt İşlemleri Hakkında Detaylı Bilgi
Online Kongre Sisteminde yandaki kayıt formunu doldurup sisteme üye olmanız gerekmektedir formunuz bize ulaştıktan sonra kayıt olduğunuz E-Posta adresinize üyelik başvurunuzun alındığına dair bir mail alacaksınız. Yetkili kayıt personellerimiz ödemenizi kontrol edip sisteme giriş yetkinizi verdikten sonra Online Kongre Sistemine giriş yapabilirsiniz.

Kayıt İşlemleri sonrasında; online kongre sisteminde ulaşamadığınız bir alan bulunmayacaktır. Bilimsel program üzerindeki toplantıya giriş linkleri, online kongremize katılan sponsor firmalarımızın firma yetkilileri ve diğer katılımcılarımız ile buluşacağınız interaktif alanlar sizlere açık hale gelecektir.

Sisteme giriş yaptığınızda başka birisi tarafından bilgileriniz ele geçirilmiş olsa bile giriş yapılması mümkün olmayacaktır. Her üyeliğin aynı anda sadece bir bağlantı yetkisi vardır eğer bilgilerinizin başkası tarafından kullanıldığını düşünüyorsanız kayıt personelimiz ile iletişime geçmenizi rica ederiz.

Sisteme giriş yaptığınız e-posta adresinde bir değişiklik yapmak isterseniz kayıt personellerimiz veya teknik destek ekibimiz size yardımcı olabilir. Diğer kayıt bilgilerinizi sistemin en üst sağ köşesindeki Bilgilerim bölümünden güncelleyebilirsiniz.

Kayıt Formu

Kayıt Ücretleri
Hekim 3000 TL
Firma Temsilcisi 1750 TL

Kayıt Ücretine Dahil Servisler

  • Kayıt ücreti bilimsel toplantılara katılımı kapsar.
  • Fiyatlara % 8 KDV ilave edilecektir.

Katılımcı Bilgileri

TC Kimlik No
Ünvanı
Adı
Soyadı
Çalıştığı Kurum
Adres
GSM
E-posta

Ödeme Bilgileri

Banka Havalesi
TL Kayıt Ücreti
Toplam Ödeme Tutarı TL ( Havale )
Yukarıdaki havale tutarını tarihinde belirtilen hesaba yatırılmıştır. Banka dekontu tarafınıza mail olarak gönderilecektir.

EMEL ÖZKAN VE ORTAĞI
Bank: Ziraat Bank
Yeni Girne / İzmir Şubesi
Şube Kodu: 2081 Hesap No: 2081964020465001
IBAN: TR53 0001 0020 8196 4020 4650 01

Güvenlik Kodu

Resimdeki Metni Yazınız: